image description

Blog



Wsparcie techniczne i aktualizacja oprogramowania – potrzebne i dlaczego...

  • Przez Anonymous 2021-03-29

Wybór i zakup oprogramowania TMS w firmie nie oznacza końca ważnych decyzji. Pozostaje jeszcze kwestia, czy skorzystać z odpłatnej usługi wsparcia technicznego i możliwości bieżących aktualizacji programu SPEDTRANS. Tu często pojawia się dylemat, gdyż każdy, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, poszukuje oszczędności, a opłata wsparcia stanowi jednak dodatkowy koszt dla firmy. 

Dowiedz się więcej...


Windykacja należności transportowych - rola CRM w programie SPEDTRANS

  • Przez Anonymous 2021-03-15

Pilnowanie terminów płatności kontrahentów nie należy ani do zadań prostych, ani też przyjemnych. Aby odzyskiwanie należności było skuteczne dobrze jest więc dysponować wszelką możliwą pomocą - przydają się nie tylko cechy charakteru, takie jak empatia i cierpliwość, ale również konkretne narzędzia w postaci oprogramowania. Rola CRM jest zatem w tym przypadku nieoceniona. 

Dowiedz się więcej...


Systemy i technologie informatyczne w logistyce - dlaczego warto skorzystać z oprogramowania SPEDTRANS?

  • Przez admin 2020-01-07

Rozwiązania IT w logistyce nie są zjawiskiem nowym - wszystko dlatego, że firmy logistyczne szukają sposobów, dzięki którym przedsiębiorstwo będzie pomnażało dochody przy jednoczesnym ograniczaniu kosztów. Informatyka w logistyce to jednak wiele więcej korzyści. Jakie rozwiązania warto wprowadzić w branży logistycznej i dlaczego oprogramowanie SPEDTRANS wyróżnia się na rynku?

Dowiedz się więcej...


Jak wybrać program do obsługi firmy spedycyjnej?

  • Przez admin 2019-10-14

Zastanawiasz się jak wybrać najlepszy program dla firm spedycyjnych? Nic dziwnego. Współcześnie zaawansowane systemy informatyczne bardzo często stają się niezbędnym narzędziem w pracy każdego spedytora. Pozornie - oferują one te same funkcje i rozwiązania. Niestety często różnice widoczne są dopiero po dłuższym czasie, gdy pieniądze są już dawno wydane, a efekt jest niezadowalający. Nie ważne, czy jesteś właścicielem ogromnej, czy niewielkiej firmy, odpowiedni program pomoże Ci w sprawnym zarządzaniu oraz w odpowiedniej organizacji jej działania. Jeśli nie wiesz jak wybrać najlepszy program do obsługi spedycyjnej i czym się kierować koniecznie zapoznaj się z przygotowanym przez nas artykułem.

Dowiedz się więcej...


Sprawne planowanie zleceń transportu dla floty pojazdów

  • Przez admin 2019-09-12

Sprawne planowanie zleceń transportu dla floty pojazdów nie zależy jedynie od doświadczenia i umiejętności dyspozytora. W procesie rozdysponowywania ładunków oraz pojazdów istotny jest sprawny przepływ informacji zarówno wewnątrz danej firmy, jak i w kontaktach z kontrahentami. Jakie usprawnienia w firmie transportowej i spedycyjnej warto wprowadzić, by proces planowania zleceń transportowych przez pracowników zapewniał optymalne funkcjonowanie przedsiębiorstwa?

Dowiedz się więcej...


Jak usprawnić zarządzanie łańcuchem dostaw?

  • Przez admin 2019-08-19

Jak usprawnić zarządzanie łańcuchem dostaw - to pytanie zadaje sobie każda firma dystrybucyjna. Wszystko dlatego, że na współczesnym, konkurencyjnym rynku dla Klienta liczy się nie tylko atrakcyjna cena i wysoka jakość produktu, ale także szybki czas realizacji.

Dowiedz się więcej...

Strony