image description

BlogJak wybrać program do obsługi firmy spedycyjnej?

  • Przez admin 2019-10-14

Zastanawiasz się jak wybrać najlepszy program do obsługi spedycji? Nic dziwnego. Współcześnie zaawansowane systemy informatyczne bardzo często stają się niezbędnym narzędziem w pracy każdego spedytora. Pozornie - oferują one te same funkcje i rozwiązania. Niestety często różnice widoczne są dopiero po dłuższym czasie, gdy pieniądze są już dawno wydane, a efekt jest niezadowalający. Nie ważne, czy jesteś właścicielem ogromnej, czy niewielkiej firmy, odpowiedni program pomoże Ci w sprawnym zarządzaniu oraz w odpowiedniej organizacji jej działania. Jeśli nie wiesz jak wybrać najlepszy program do obsługi spedycyjnej i czym się kierować koniecznie zapoznaj się z przygotowanym przez nas artykułem.

Dowiedz się więcej...


Sprawne planowanie zleceń transportu dla floty pojazdów

  • Przez admin 2019-09-12

Sprawne planowanie zleceń transportu dla floty pojazdów nie zależy jedynie od doświadczenia i umiejętności dyspozytora. W procesie rozdysponowywania ładunków oraz pojazdów istotny jest sprawny przepływ informacji zarówno wewnątrz danej firmy, jak i w kontaktach z kontrahentami. Jakie usprawnienia w firmie transportowej i spedycyjnej warto wprowadzić, by proces planowania zleceń transportowych przez pracowników zapewniał optymalne funkcjonowanie przedsiębiorstwa?

Dowiedz się więcej...


Jak usprawnić zarządzanie łańcuchem dostaw?

  • Przez admin 2019-08-19

Jak usprawnić zarządzanie łańcuchem dostaw - to pytanie zadaje sobie każda firma dystrybucyjna. Wszystko dlatego, że na współczesnym, konkurencyjnym rynku dla Klienta liczy się nie tylko atrakcyjna cena i wysoka jakość produktu, ale także szybki czas realizacji.

Dowiedz się więcej...
  

Korzyści z wdrożenia oprogramowania klasy TMS

  • Przez admin 2019-06-26

Wiele firm zastanawia się, jak usprawnić i przyspieszyć swoją pracę, by oferować Klientom usługi najwyższej jakości. W branży transportowej niebanalne znaczenie ma system TMS. Jakie korzyści wiążą się z jego zastosowaniem? Dlaczego warto wdrożyć system TMS zarówno w niewielkiej firmie transportowej, jak i wielooddziałowej spółce? Jakie zalety przynosi?

Dowiedz się więcej...

Strony