image description

CMR EU 7.000

Jeżeli masz dość żmudnego, ręcznego wypełniania formularzy CMR, to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kup CMR EU 7.000 i w parę minut wydrukuj wypełnione formularze.

Uwaga !!! wersję 7.000 rozbudowaliśmy o możliwość uruchamiania programu bezpośrednio z pamięci USB na dowolnym komputerze!
 
CMR
 EU 7.000 to bardzo prosty i intuicyjny program do transportu służący do wystawiania dokumentów CMR. Aplikacja umożliwia zapisywanie dokumentów CMR oraz kartotek kontrahentów, przewoźników, samochodów i kierowców, towarów oraz typowych uwag. Dzięki powyższym funkcjonalnościom zaledwie w parę minut jesteśmy wstanie wypełnić drogowy list przewozowy CMR oraz wydrukować dowolną ilość formularzy CMR.

Wersja 7.000 jest przeznaczona dla użytkowników, którzy chcą obsługiwać program w innym interfejsie niż polski. Program posiada możliwość przełączenia się na języki : angielski, niemiecki, francuski, czeski, słoweński. Każdy inny na zamówienie (termin realizacji tylko 2 tygodnie!).

Zobacz prezentację wideo

Porównanie wersji programów do CMR

Główne okno programu:

Opcje wydruków listów:

Standardowo program obsługuje pięć najbardizej rozpowszechnionych formularzy CMR

wzorzec CMR nr 1
wzorzec CMR nr 2
wzorzec CMR nr 3
wzorzec CMR nr 4
wzorzec CMR nr 5

Dodatkowo można dowolnie modyfikować istniejące wzorce oraz dodawać nowe.

Generator raportów:

Automatyczna aktualizacja programu. 

Dzięki wbudowanemu modułowi automatycznej aktualizacji programu aktualizacja i instalacja nowej wersji polega na jednym kliknięciu i zabiera max. 5 minut.

Boxed