image description

mini List przewozowy CMR 7.000

Chcesz usprawnić proces wystawiania listów przewozowych, ale bez ponoszenia wysokich kosztów? Program CMR mini List Przewozowy jest skrojony na miarę Twoich potrzeb. Przeznaczony do tworzenia listów CMR program sprawdzi się przede wszystkim w niedużych firmach, które transportują towary na niewielką, krajową skalę.

Pracuj z programem List Przewozowy - szybko, sprawnie, skutecznie

Jeżeli masz dość żmudnego, ręcznego wypełniania formularzy CMR, to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kup mini List przewozowy CMR 7.000 i w parę minut wydrukuj wypełnione formularze.

Uwaga !!! wersję 7.000 rozbudowaliśmy o możliwość uruchamiania programu bezpośrednio z pamięci USB na dowolnym komputerze!
 
mini List przewozowy CMR
 to bardzo prosty i intuicyjny program dla przewoźników służący do wystawiania dokumentów CMR. Aplikacja umożliwia zapisywanie dokumentów CMR oraz kartotek kontrahentów, przewoźników, samochodów i kierowców, towarów oraz typowych uwag. Dzięki powyższym funkcjonalnościom zaledwie w parę minut jesteśmy wstanie wypełnić drogowy list przewozowy CMR oraz wydrukować dowolną ilość formularzy CMR.

Prezentacja video programu (wystawienie listu, podgląd wydruku, wysłanie e-mailem)

Porównanie wersji programów do CMR

Główne okno programu:

mini List przewozowy CMR 6.000 - główne okno programu (dodawanie/edycja dokumentu CMR)

Opcje wydruków listów:

Standardowo program obsługuje pięć najbardizej rozpowszechnionych formularzy CMR

wzorzec CMR nr 1
wzorzec CMR nr 2
wzorzec CMR nr 3
wzorzec CMR nr 4
wzorzec CMR nr 5

Dodatkowo można dowolnie modyfikować istniejące wzorce oraz dodawać nowe.

Generator raportów:

Automatyczna aktualizacja programu. 

Dzięki wbudowanemu modułowi automatycznej aktualizacji programu aktualizacja i instalacja nowej wersji polega na jednym kliknięciu i zabiera max. 5 minut.

Boxed