PROGRAMY DO LISTÓW PRZEWOZOWYCH, CMR, CIM, SMGS, HBL/MBL/BL, AWB/HAWB/MAWB

Porównanie programów do CMR Nowe wersje programów do listów przewozowych! Pobierz darmowe formularze listów CMR
W związku z licznymi zapytaniami, przygotowaliśmy porównanie funkcjonalności i zastosowań programów do wystawiania listów przewozowych CMR.

 Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej

Są już nowe wersje programów. Dodana funkcjonalność prostego wpisania towaru jako tekst (CMR SQL). Program do wystawiania dokumentów HBL/MBL (morskie listy przewozowe).

   mini List przewozowy CMR
   CMR EU
   List przewozowy CMR
   List przewozowy CMR SQL
 CMR 1
 CMR 2
 CMR 3
 CMR 4
 CMR 5
 CMR 1 z kopiami
 CMR 2 z kopiami
 CMR 3 z kopiami
 CMR 4 z kopiami
 CMR 5 z kopiami
 w innych językach
 Pobierz wersję próbną  

Gotowe rozwiązanie dla firm kurierskich!

Rozbudowaliśmy program List przewozowy 7.000 (dla drobnicy) tak, aby był gotowym rozwiązaniem dla firm kurierskich, które potrzebuje dostarczyć swoim klientom prostą aplikację do generowania listów przewozowych. Program pozwala zautomatyzować proces tworzenia listów przewozowych, etykiet na paczki, palety oraz wysyłania zleceń do centrali przewoźnika... [>>>]

Zapraszamy na prezentację naszych indywidualnych projektów modułów do wystawiania listów przewozowych. W naszej ofercie znajdują się również programy do drukowania kolejowych listów przewozowych CIM i SMGS, morskich listów HBL/MBL/BL oraz lotniczych AWB/HAWB/MAWB. Wszystkie wydruki są wielojęzyczne - zarówno dane nagłówkowe jak i treści danych (np. CYRYLICA). Dane w standardzie UNICODE są zapisywane do bazy danych. Dla wymagających oferujemy system SPEDTRANS SQL 7, gdzie moduł CMR, CIM,SMGS, AWB jest tylko jednym z ponad 40 dodatkowych modułów. SPEDTRANS SQL 7 to idealne rozwiązanie dla firm z branży TSL, umożliwiające wystawienie każdego dokumentu transportowego i spedycyjnego, zafakturowanie zleceń i rozliczenie kosztów, po import/eksport danych do zewnętrznych programów finansowo-księgowych/ERP/WMS.

Zapraszamy do przeczytania artykułu: Wdrożenie programu List przewozowy 5.000 dla dystrybucji

 

Tagi seo: 

Program dla spedycji i transportu

Program do faktur transportowych

Program do wystawiania zleceń spedycyjnych

Program do zleceń transportowych

Programy dla firm logistycznych

Programy dla firm spedycyjnych

Programy dla firm transportowych

System zarządzania transportem