image description

SMGS

Oferta

data publikacji: 12-2-2018 09:03:58

SPEDTRANS 8 - program dla transportu, spedycji i logistyki

Jest naszym flagowym produktem. Jest to kompletny system do zarządzania firmami z sektora transportu, spedycji i logistyki. (lista modułówmożliwości)
Program jest oparty o nowoczesną bazę danych MS SQL. Posiada ponad 50 dodatkowych modułów i funkcjonalności. Skupia w sobie ponad 10 lat naszego doświadczenia w branży TSL.

Modułowa budowa programu oraz jego przystosowanie do pracy wielostanowiskowej powoduje, że jest on z sukcesem używany zarówno w małych firmach - do 5 stanowisk, jak również w dużych przedsiębiorstwach - ok 50 stanowisk, ponad 250 zdefiniowanych użytkowników, praca zdalna oraz wieloodziałowa!

Nasz system był wdrażany również w firmach handlowych oraz produkcyjnych z własnym działem transportu lub takim, które transport zlecają firmom kurierskim lub dużym operatorom logistycznym (np. RabenSchenkerDHLPoczta PolskaDPD, każdy inny na zamówenie). (opis wdrożenia)

Program może być rozwijany wraz ze wzrostem firmy. Rozwój następuje przez zakup kolejnych modułów oraz wdrażanie zaawansowanych mechanizmów działania dostosowanych dla konkretnej firmy (np. automatyczne zmiany statusów zlecenia spedycyjnego na podstawie informacji od kierowcy, zmiana statusu zlecenia transportowego/spedycyjnego może za sobą automatycznie pociągać wygenerowanie oraz przesłanie odpowiednich dokumentów do klienta).

Wdrażając program SPEDTRANS w firmach zawsze dążymy do:

 • Przyspieszenia pracy - przez automatyzacje wielu czynności oraz eliminacje innych, które są zbędne (nie ma potrzeby wprowadzania jednego zlecenia dwa razy!, integracja z systemami księgowymi)
   
 • Zmniejszenia kosztów obsługi klientów - szybsza i wydajniejsza praca to możliwość obsługi większej ilości klientów przez firmę bez potrzeby zatrudniania dodatkowych osób jako spedytorów oraz w dziale księgowym.
   
 • Wzrostu jakości obsługi klientów - szybsza komunikacja, wydruki potwierdzeń dostosowane indywidualnie, możliwość śledzenia trasy pojazdu i wiele innych funkcji powoduje, że jakość obsługi klientów wyraźnie się podniesie
   
 • Uporządkowania sposobu w jaki firma działa na co dzień - rejestry wszelkich dokumentów pozawalają na dokładną kontrolę kiedy i co otrzymali klienci. Sposób działania programu naturalnie powoduje odpowiednią kolejność czynności przy obsłudze zleceń, ich fakturowaniu oraz obiegu dokumentów. Funkcja ważnych terminów sama pilnuje kiedy i jakie czynności powinny być wykonane.
   
 • Poprawy rentowności - ponad 30 raportów w wersji podstawowej oraz możliwość tworzenia dodatkowych jest doskonałym sposobem na dokładne przyjrzenie się, którzy klienci są zyskowni dla firmy a z obsługi jakich można zrezygnować. Szybka możliwość sprawdzania zaległych płatności ułatwi Państwu zachowanie kontroli nad płynnością finansową w firmie.

Nasz program obejmuje swoim działaniem bardzo szerokie spektrum czynności firmy. Nie znaczy to jednak, że program się nie rozwija. Przeciwnie cały czas pracujemy nad rozwojem programu i dopisywaniem nowych funkcji. Nasze doświadczenie, sugestie klientów oraz zmieniające się wymagania rynku wyznaczają kierunki naszego rozwoju. (historia modyfikacji programu)

Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych klientów oraz opisem wdrożeń jakie wykonaliśmy.
Jesteśmy pewni, że informacje na naszej stronie przekonają Państwa do wyboru naszej oferty.

LISTY PRZEWOZOWE:

- drogowe samochodowe krajowe listy przewozowe,

- drogowe samochodowe międzynarodowe listy przewozowe CMR,

- kolejowe listy przewozowe CIM,

- kolejowe listy przewozowe SMGS,

- morskie listy przewozowe HBL, MBL, BL,

- lotnicze listy przewozowe AWB, HAWB, MAWB

W ofercie mamy kilkanaście wersji wdrożeniowych programów do wystawiania, archiwizacji oraz drukowania różnego rodzaju listów przewozowych, etykiet na kartony, oraz opakowania zbiorcze (np. palety). 
Każda wersja programu ma wbudowany edytor, który pozwala dowolnie dopasować wydruk do własnych potrzeb!

Nasze usługi

Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się indywidualnymi analizami przepływu danych i wdrożeniami. Dzięki właśnie temu doświadczeniu zawdzięczamy niepowtarzalny charakter i prostotę obsługi naszych aplikacji.

 

 

Dzięki Państwa Firmie nasze programy mogą stać się jeszcze lepsze - Zapraszamy do współpracy.

Programy do listów przewozowych, CMR, CIM, SMGS, HBL/MBL/BL, AWB/HAWB/MAWB

data publikacji: 15-9-2012 23:49:09
Porównanie programów do CMR Nowe wersje programów do listów przewozowych! Pobierz darmowe formularze listów CMR
W związku z licznymi zapytaniami, przygotowaliśmy porównanie funkcjonalności i zastosowań programów do wystawiania listów przewozowych CMR.

 Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej

Są już nowe wersje programów. Dodana funkcjonalność prostego wpisania towaru jako tekst (CMR SQL). Program do wystawiania dokumentów HBL/MBL (morskie listy przewozowe).

   mini List przewozowy CMR
   CMR EU
   List przewozowy CMR
   List przewozowy CMR SQL

 CMR 1
 CMR 2
 CMR 3
 CMR 4
 CMR 5
 CMR 1 z kopiami
 CMR 2 z kopiami
 CMR 3 z kopiami
 CMR 4 z kopiami
 CMR 5 z kopiami
 w innych językach
 Pobierz wersję próbną  

Gotowe rozwiązanie dla firm kurierskich!

Rozbudowaliśmy program List przewozowy 7.000 (dla drobnicy) tak, aby był gotowym rozwiązaniem dla firm kurierskich, które potrzebuje dostarczyć swoim klientom prostą aplikację do generowania listów przewozowych. Program pozwala zautomatyzować proces tworzenia listów przewozowych, etykiet na paczki, palety oraz wysyłania zleceń do centrali przewoźnika... [>>>]

Zapraszamy na prezentację naszych indywidualnych projektów modułów do wystawiania listów przewozowych. W naszej ofercie znajdują się również programy do drukowania kolejowych listów przewozowych CIM i SMGS, morskich listów HBL/MBL/BL oraz lotniczych AWB/HAWB/MAWB. Wszystkie wydruki są wielojęzyczne - zarówno dane nagłówkowe jak i treści danych (np. CYRYLICA). Dane w standardzie UNICODE są zapisywane do bazy danych. Dla wymagających oferujemy system SPEDTRANS SQL 7, gdzie moduł CMR, CIM,SMGS, AWB jest tylko jednym z ponad 40 dodatkowych modułów. SPEDTRANS SQL 7 to idealne rozwiązanie dla firm z branży TSL, umożliwiające wystawienie każdego dokumentu transportowego i spedycyjnego, zafakturowanie zleceń i rozliczenie kosztów, po import/eksport danych do zewnętrznych programów finansowo-księgowych/ERP/WMS.

Zapraszamy do przeczytania artykułu: Wdrożenie programu List przewozowy 5.000 dla dystrybucji