image description

programy dla firm spedycyjnych SPEDTRANS SQL

Integracja z Trans - Czat z osobą kontaktową

data publikacji: 30-3-2018 12:47:49

Bezpośrednio z poziomy programu SPEDTRANS SQL możemy jednym kliknięciem wywołać komunikator Trans.EU i rozpocząć czat z innym użytkownikiem giełdy. Funkcja ta jest dostępna z wielu poziomów programu SPEDTRANS SQL, dzięki temu praca w obu programach staje się dużo wygodniejsza.

Integracja z Trans - Wyszukiwanie wolnych ładunków

data publikacji: 30-3-2018 12:46:23

Film przedstawia wyszukiwanie wolnych ładunków na giełdzie Trans.EU z poziomu programu SPEDTRANS SQL. Po wyszukaniu właściwej oferty jednym kliknięciem pobieramy wszystkie dane do naszego programu SPEDTRANS SQL, zakładamy nową kartotekę kontrahenta i  dodajemy ofertę jako nowe zlecenie transportu/spedycji. Dzięki temu eliminujemy podwójną pracę oraz błędy przy ręcznym przepisywaniu zleceń z giełdy Trans do naszego programu.

Integracja z Trans - Zgłaszanie wolnego pojazdu/ładunku

data publikacji: 30-3-2018 12:44:11

Zlecenie transportu/spedycji jednym kliknięciem możemy przesłać jako oferta wolnego pojazdu/ładunku do giełdy Trans. Zwrotnie pobieramy ID oferty Trans, dodatkowo z poziomu programu SPEDTRANS SQL możemy usuwać z giełdy aktywne oferty. Wszystkie zlecenia (oferty wolnych pojazdów i ładunków) znajdują się w rejestrze zleceń transportu/spedycji, gdzie możemy je w dowolny sposób filtrować i monitorować status realizacji.